Tarapaca sekty 
 
 
 
 

K výrobě byly použity ručně sbírané hrozny odrůdy Chardonnay. Mošt získaný bez lisování bobulí byl kontrolovaně zkvašen. Mladé víno bylo naplněno do nerezových tanků, kde po předání kvasinek proběhlo řízené druhotné kvašení. Z tanků bylo víno pod tlakem naplněno do lahví. Výsledným produktem je elegantní, svěží víno, vyznačující se citrusovou vůní, pikantní ovocnou chutí s tóny citrusu, citronu a medu. Perlení je velmi jemné, dlouhotrvající.

citrusy med grapefruit
290 Kč
217 Kč bez DPH

Země:

Chille

Region:

Casablanca Valley

Vinařství:

Viňa Tarapacá

Odrůda:

Sauvignon Blanc

Chardonnay

Pinot Noir

Ročník:

2009

Barva:

Bílé

Alkohol:

13,5 %

 
 
 
 
 

Hrozny pro výrobu tohoto šumivého vína pocházejí z oblasti Casablanca Valley. Do vína přidány kvasinky z oblasti Champagne. Lahve byly umístěny v chladném prostředí po dobu 3 měsíců, kdy došlo k sekundárnímu kvašení. Po dobu 10 měsíců byly lahve pravidelně jednou měsíčně pootočeny, aby se do vína dostalo maximum vůně a chutě. Poté byly lahve umístěny hrdlem dolů, aby došlo k vysrážení kalů. Po vyloučení sedimentů došlo k finálnímu plnění do lahví. Intenzivní vůně broskví, zelených jablek a malin s příjemným tónem opečeného chleba a mandlí. Chuť žlutého grapefruitu, malin a zeleného jablia. Velice elegantní a osvěžující.

jablka citrusy grapefruit
670 Kč
553 Kč bez DPH

Země:

Chille

Region:

Casablanca Valley

Vinařství:

Viňa Tarapacá

Odrůda:

Chardonnay

Pinot Noir

Ročník:

2007

Barva:

Bílé

Alkohol:

12,5 %

Tarapaca za nejlepší ceny on line | Kompletní sortiment více než 40 druhů vín Tarapacy skladem, včetně nejvyšších řad a ikonických vín. | Objednávejte zde.